Gebruik technologie om energiegegevens te analyseren en oplossingen te bedenken die overheden, gemeentes en organisaties kostenbesparend en duurzamer maken.
ecotechnologie
Iedereen die als verkoper of als bemiddelaar in contact komt met kredietovereenkomsten, ook als die enkel dienen om een product te kunnen aankopen, heeft het officiële certificaat kredietbemiddeling nodig. Om dit certificaat te behalen bestaat het verplichte examen door FSMA. VIVES is erkend als extern examencentrum voor het afleggen van dit examen.
Start theoretisch examen gevolgd door de verdediging van de case volgens opgegeven uur schema. Het examenreglement kan na inschrijving opgevraagd worden bij de coördinator.
Vorming met vrije inhoud.
Bouwknopen: praktijk en vertaling naar ingave EPB-software en S-peil bijsturing impact.
Vorming met vrije inhoud.
Technische installaties ecodesign en warmtenetten in EPB-software.
Behaal een certificaat gekwalificeerd technicus voor gas - GII aan VIVES Zuid
Het examen bestaat uit 4 modules, de deelnemer krijgt één of twee vragen over elke categorie binnen een module. Het examen wordt afgelegd op een computer en duurt vier uur.
Installateurs in het bezit van het certificaat verwarmingsauditor > 100 kW dienen in het jaar voorafgaand aan de vervaldatum van hun certificaat een opleiding te volgen en te slagen voor het examen om hun erkenning tijdig te verlengen.
Word de voertuigexpert die (elektrische) voertuigen controleert, herstelt of onderhoudt.
Micro Degree autotechnologie
Klinkt adviseren voor een optimale (sport)conditie bij honden je als muziek in de horen? Of wil je aan de slag in een hydrotherapiecenter of een rehabilitatiecentrum? Dan is deze opleiding, in samenwerking met de Belgische beroepsvereniging voor dierfysiotherapeuten, ongetwijfeld iets voor jou. De opleiding omvat de onderdelen sportcoach en dierbewegingstherapie bij de (sport)hond.